Králičí Žena

Co může způsobovat bolest v okolí sedmého zubu?

No, od včera mě docela bolí oblast v okolí, respektive za sedmým zubem. Když jsem se na to podívala, žádný kaz jsem nenalezla. Osmičky to asi vzhledem k mému mladému věku (14 let) nemůžou. Nevíte, co tuto bolest způsobuje? Je potřeba zajít k zubaři?

Odpovědi
ivzez

Mám tu rentgen. Pošleš mi ten zub?
Nepošleš, viď? Tak zítra k doktorovi!

Roman71

Více by možná prozradil rentgen. Osmičky se prořezávají až později a je dost jistě možné, že zezadu tlačí na sedmičky. Bez důkladné lékařské prohlídky se těžko dělají nějaké závěry :)

Edison

Sama sobě lékařem. Vytrhat všechno kolem sedmého zubu do vzdálenosti 47 cm.

Drap

Okolo 7 zubu to může zapříčinit 6, nebo 8 zub.