kajda45

Bolest v krku, zvětšení lymfatických uzlin atd. – co to může být?

Dobrý den, ode dneška nebo od včerejška mě bolí v krku, dneska mě bolí v tom krku vážně hodně, skoro nemluvím, jelikož mi to způsobuje velkou bolest, také při zívání a nejhorší je to při polykání… Rýmu mám větší než obvykle, ale nic hrozného a jde to vysmrkat. Mírně se mi zvětšily mízní uzliny, hlavně pod dolní čelistí a na krku. V puse se mi také začaly dělat afty. Také jsem celý den unavená a nemám chuť něco dělat… Co by to mohlo být? :) Děkuji za odpověď!

Odpovědi
brillant

Fundovanou odpověď dá jen lékař.

mosoj

Angina.

anonym

EBOLA!!!!!!!!!!­!!!!!!!