Kai

Bolest uší .. může to být z toho? A co s tím?

Včera jsme byli na závodech v hale, byl tam rámus, to ano. Já jsem, ale strašně fandila, že už jsem pak úplně chraptila, dnes mě bolí strašně ucho, může to být z toho?

Nejlepší odpověď
anonym

Klidně to z toho kraválu být může. Také jsi mohla chytit průvan, nebo nějakého bacila. Dva dny zpět se tu řešilo bolící ucho a během chvilky z toho byla angína.
Takže do postele, preventivně acylpirin a zkusit to zaspat.
Bude-li ucho bolet i potom, tak v případě úporné bolesti na pohotovost, jinak ráno k obvodnímu lékaři.