Miaromeo

Co pomáhá na bolest srdce a píchání?

Co na to pomaha

Bolest srdce a píchání

Odpovědi
Frontinus

Nasypat si hlínu na hrudník a zvykat si na hrob. Hledáním „dobrých rad“ na internetu je to totiž dost dobře možný výsledek. Zejména z toho důvodu, že se najde dost tupců radících v dobré víře milión a jednu kravinu místo jediné rozumné rady: Tohle by měl vidět lékař.

V závislosti na věku a dalších projevech to sice mohou být třeba jen namožené skloubení žebra a hrudní kosti, ale také to může být vážnější záležitost.

dubraro

Vyšetření u kardiologa. Základní EKG ale dnes umí udělat i mnozí praktičtí lékaři.