Löwe

Bolest podbřiška při běhu, mám navštívit lékaře?

Před 2. týdny mě při běhu na delší vzdálenost (zhruba 5 km) začalo bolet levé podbřiško, bolest nebyla velká a tak sem ji ignoroval, ale jakmile se bolest přenesla i na pravé podbřiško tak se bolest změnila na nesnesitelnou.. Nikdy dřív mi to nedělalo a začne to vždy po odpočinku zhruba po 1–2 km. Díval jsem se co by to mohlo být, ale možností je moc.. Chci se zeptat jestli mám navštívit lékaře nebo se bolest dostavuje z jiného důvodu. Podbřiško mě jinak nebolí, jen občas nevýrazně zabolí třeba při sehnutí se.

Odpovědi
anonym

Nic bych neriskoval a zajdi k felčarovi,budeš mít jistotu.

gecco

Zaražený větry…
Máš pravidelnou stolici?
😉
Návštěvou doktora nic nepokazíš – a moc s ní neotálej, bolest břicha (resp. to, co může signalizovat) může být nebezpečná…

Xantyp

Knižka domacího lékaře bude stačit