Ganymede

Bolest pod ušima a tlak – co to způsobuje??

Dobrý den,
od včerejška mám takový divný tlak v uších a trochu zalehlé a sem tam mě bolí pod uchem (asi pant?) jinak mi nic jiného není a na netu jsem se nic o mém problému nedočetla a tak mě zajímá, jestli někdo neví co to je, jestli to někdo třeba nezažil.
Děkuji za jakékoli rady

Odpovědi
Kepler

Může jít o zánět uzlin. Pod uchem se zvětšují a bolí uzliny při zánětech středního ucha, časté nemoci u malých dětí. Radši bych s tím hned zašel k doktorovi, než se zánět zhorší.

Zdroj: http://prizna­ky.vitalion.cz/bo­lestive-uzliny/