Boy 13

Když mě bolí oko po úderu míčem, mám zajít na oční?

Vcera jsem hral fotbal a dostal jsem trochu veci ranu od mice na leve oko. Zprvu mi bolelo a trochu slzilo, ale pak to ustavalo. Videl jsem dobre. Cetl jsem na internetu, ze by se to nemelo podcenovat a zajit k ocnimu, ze by to mohla byt natrhla rohovka. Mam jit?

Původní neotázka
Bolest oka po úderu míčem.

Nejlepší odpověď
cochee

Copak rohovka, ale odchlípená sítnice, to je lahůdka.

Neee, nikam nechoď, určitě se to zahojí samo a doktor by ti, propána, snad ještě mohl pomoci, no hrůza!! <ironie>

Další odpovědi
Lamalam

Ne, v žádném případě, ani při sebevětší bolesti, k lékaři nechoď! Nech se vyléčit po internetu.

led

Pokud máš pocit poškození oka, raději si to nech prověřit u lékaře. Lepší je následkem předcházet než jejich zanedbat.

briketka10

Rady na netu nečti :(
Než se oženíš…

Altair-AC

Já jsem dostal florbalovým míčkem do oka a Čas to zahojil:-)