Avatar uživatele
lizatko11

Bolest nohy od kotníku dolů, co to může být?

Mamku bolí kotník,kolem něho a od kotníku dolů zbytek nohy. Má pocit jako by to měla napuchlé, ale nemá. Trvá to cca 10 dní v kuse. Neprovozuje žádné sporty,v práci jen sedí a vede klidný život. Takže jsme vyloučily možnost úrazu při námaze či sportu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

To je nedostatek vápníku. Tutově.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ve zdroji je podobná otázka a odpověď lékaře. Bolest od kotníků dolů může být způsobena plochými nohami, od cév ( nedokrvení ), cukrovky apod. Fundovanou odpověď dá mamince jen lékař. 🙂

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/bolesti-nohou-25677

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já ti, Karle, nevím…
Co takhle zajít k doktorovi???
Mamku 10 dní bolí noha – a radí se s tebou???
Promiň, ale asi spíš uvěřím, že mi právě na balkoně přistál ufounek, než takové ptákovině…
___
Pokud by to – čirou náhodou (lidé jsou, přecejen, různé), byla pravda, dej jí tohle přečíst…
Doplňuji:
Klumprt: Dneska už se na fixaci zlomenin víc používá skelným vláknem vyztužený polyuretan, než klasická sádra…
;-DDD

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Čo sa týka nedostatku vápnika, na ortopedickej ambulancii robia aj tzv. denzitometriu, stav kostry. Podobné ako roentgen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Takže vidím, žes tu otázku položila před 13hod , tedy o půlnoci. Je mi jasné, žes to pro maminku udělala ráda, no a pár odborníků už se tady taky našlo, ale teď přes den se může jít zeptat v lékárně, pokud nechce někde čekat u lékaře:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Povrchová trombóza, neuropatie, ostruha v noze a tisíc dalších možností.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek