Naty777

Bolest kolena :(

AHOJ je mi 13 let a hraji házenou, jednou po tréninku mně začalo bolet v koleni až tak že jsem pajdala, druhý den už mě koleno nebolelo. Ale na tělocviku mě to znovu rozbolelo a tak jsem zjistila, že když skáču, běhám, prostě se nějak rychleji pohybuji tak mně v něm bolí. :(
Nevíte co by to mohlo být??
Doplňuji:
děkuji za odúpovědi zítra si tam zajdu

Nejlepší odpověď
Pájo

To Vás pravděpodobně zlobí menisky. Stačí, když se některý z nich trochu posune. Často se to stane po výskoku, nevhodné rotaci nohy… když je prostě kolenní vazy neudrží na správném místě.

Navštívit ortopeda (jak už tu kolega radí), ten se ti na to koleno podívá (klidně ho i zrengenuje). Bude to chtít koleno stahovat při sportu vhodnou ortézou, dokud se to nezlepší. Pokud by to bylo vážnější, řeší se chirurgickým zákrokem, ale to už věštím z lógru, ortoped ti to řekne přesně.

Další odpovědi
AndreiRanger

Vazy, češky, úpon – navštiv ortopeda..