nikolenka25

Bolí mě kolenní kloub. Čím by to mohlo být?

Dobrý den, už pár dní mě bolí kolenní kloub na pravé noze. Trápilo mě to občas před hodně dávnou dobou, ale vždycky to odeznělo, ale teď to pokračuje několik dní. Jelikož hodně cvičím, nemohu teď ani udělat dřep, a i když nohu pokrčím, trochu to zabolí. Prosím poraďte, co by to mohlo být. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
zvonisek

Bolesti kloubů jsou zradne a nedá se to jentak říct, navštívila bych obvodního lékaře, nebo ortopeda. Muže to být: začínající artróza, nebo artritida, dna, nebo revma, prvotní příznak boreliózy, chlamydií. Muže to tak být, ale nemusí. Muže to být jen námahou poškozený kloub, v nejhorším případě nádor, ale to se vás myslím netyka. V každém případě bych doporučila kloubní výživu kolagen, nebo kamzíka.

Další odpovědi
briketka10

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Bolest%20ko­lene%3F

Na Tvou otázku dostaneš odpověď od oborníka.
Zajdi na RTG a na Ortopedii po doporučení OL.

klumprt

Nerad bych tady dělal reklamu, ale takhle mě pobolívalo koleno delší dobu, odeznívalo to, vracelo se. Až mi to začalo vadit třeba při chůzi po schodech, tak jsem se zmínil manželce. Ta mi dala k vánocům krabičku Kamzíka, toho jsem spolykal a myslím, že tak asi skoro dva roky mám klid. Dva roky to budou o asi vánocích 🙂