Karol73

Bolest hlavy v určité chvíli, co s tím?

Občas se mi stává, že mě začne jakoby bolet a motat hlava. Stalo se mi to na praxi, když jsme asistovali při kastraci selat já jsem doasistovala a pak ta hlava začala bolet a motat se. Také když jsme pitvali se mi to stalo. Vím, že mi to nedělá moc dobře, ale nikdy jsem ještě neomdlela. Nevíte co s tím? Nejde to potlačit nějakým práškem? Dost mě to trápí. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat si přeměřit tlak. Může to být způsobeno například i rychlým narovnáním po sehnutí, kdy si tělo dostatečně rychle nestačí srovnat tlak. V každém případě porada s odborníkem bude leší, než si nechat v otázkách zdraví radit na netu.