elisim

Poradíte, jak do pondělí vyléčit bolest hlavy a zvýšenou teplotu?

Nemáte někdo zkušenosti s bolestí hlavy? Při chůzi se mi motá a mám zvýšenou teplotu. Začala mě bolet včera, od té doby hodně spím. Ale do pondělí se potřebuji nutně uzdravit. Prosím pomozte co mam dělat?

Původní neotázka
Bolest hlavy

Odpovědi
Roman71

Doporučuji hodně odpočívat (spát) a doplňovat tekutiny. Dále ovoce (pomeranče, mandarinky, jablka), čaj s medem a citrónem. Mělo by to zabrat :)

nyjono

Záležitost na příčině.
A dále, co nejhoršího se může stát, když se ti do pondělí neuleví?
Nemá smysl to hrotit.

Roman71

Předpokládám, že se jedná o oslabení organismu virózou :)