Avatar uživatele
Jahoda

Bolest hlavy…

Zdravím!

Cca 4 dny mne k večeru začíná bolet hlava. Přes den nic a večer se to spustí. Je to fakt mazec.

Neznáte nějaké babičkovské rady? Nechci do sebe zbytečně cpát prášky…

Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, Mili @ před 4836 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Není to od krční páteře? Možná by to chtělo masáž.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

Namočit složený velký kapesník do vody s troškou octa a pevně uvázat kolem hlavy…
mi to pomáhalo už jako malému děcku…

Zdroj: a

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tohle by mohlo pomoci
http://www.prag-info.cz/_shop/i­mage_0202007li­/1241611398Gi­lotina_209331_20­inter.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a nebolí tě od krční páteře?může být příčina nějaký sport při kterém máš hlavu skloněnou,nebo taky od pc,mezi palcem na ruce a ukazováčkem najdeš měkkou část která když se několikrát stiskne tak bolest ustoupí,zkusím najít odkaz a pošlu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pomaly točiť a nakláňať hlavu. Pomaly pomasírovať okolo očí, sluchy, temeno. Prstami robiť masáž okolo stavcov, premasírovať krčne a plecové svaly. Pomáha aj kefka, nie mäkká, dobre prekrví krk.
Chce to čistý vzduch, pomáha aj prechádzka vonku.

pomôže aj http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-kdyz-me-boli-krcni-pater-masaze-cviky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Mě uleví sklenice vody, pak procházka. Ale pomůže mi jen prášek, jenže mě nebolí tak často.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Když mě bolí hlava,vyzkouším všechno možné,jen abych si nemusela vzít prášek.Takže:hodně pít vodu,ovocný čaj apod,osladit si kafe-minule mě bolest okamžitě ustoupila po asi čtvrtém napití,sníst čokoládu nebo vypít panáka.A nebo říkal vždycky jeden člověk-„Chce to chlapa“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Zkuste dodržovat pravidelný pitný režim 2,5l tekutin denně. Nejlépe čistá voda, bylinkové, ovocné a zelené čaje. Sice budete chodit častěji na wc, ale jak si tělo zvykne na vyšší příjem tekutin, bolesti mohou ustoupit a časté močení také. Také při velké zátěži očí, mohou se tyto bolesti objevovat.
Z bylinek mohu doporučit bylinný extrakt z 18 bylin OK Alfa+, která mne pomohla od letitých migrén ještě v kombinaci s produktem OK Gama+, české firmy OKG.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

http://zdravi­.doktorka.cz/bo­lesti-hlavy-migreny-huceni/

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Díky, Buraku :)

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

jj, hučení znám, ale jinde :D

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BEAES

… ve čtvrtek?

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

denně :D

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Bože, Mirku… Ty máš z toho srandu, ale já tu trpím jako kůň! :DD

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek