Jahoda

Bolest hlavy…

Zdravím!

Cca 4 dny mne k večeru začíná bolet hlava. Přes den nic a večer se to spustí. Je to fakt mazec.

Neznáte nějaké babičkovské rady? Nechci do sebe zbytečně cpát prášky…

Díky.

Nejlepší odpověď
BEAES

Není to od krční páteře? Možná by to chtělo masáž.

Další odpovědi
Mili @

Namočit složený velký kapesník do vody s troškou octa a pevně uvázat kolem hlavy…
mi to pomáhalo už jako malému děcku…

Zdroj: a

Miroslavst

Tohle by mohlo pomoci
http://www.prag-info.cz/_shop/i­mage_0202007li­/1241611398Gi­lotina_209331_20­inter.jpg

anonym

a nebolí tě od krční páteře?může být příčina nějaký sport při kterém máš hlavu skloněnou,nebo taky od pc,mezi palcem na ruce a ukazováčkem najdeš měkkou část která když se několikrát stiskne tak bolest ustoupí,zkusím najít odkaz a pošlu

led

Pomaly točiť a nakláňať hlavu. Pomaly pomasírovať okolo očí, sluchy, temeno. Prstami robiť masáž okolo stavcov, premasírovať krčne a plecové svaly. Pomáha aj kefka, nie mäkká, dobre prekrví krk.
Chce to čistý vzduch, pomáha aj prechádzka vonku.

pomôže aj http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-kdyz-me-boli-krcni-pater-masaze-cviky

Radak

Mě uleví sklenice vody, pak procházka. Ale pomůže mi jen prášek, jenže mě nebolí tak často.

hanny 2

Když mě bolí hlava,vyzkouším všechno možné,jen abych si nemusela vzít prášek.Takže:hodně pít vodu,ovocný čaj apod,osladit si kafe-minule mě bolest okamžitě ustoupila po asi čtvrtém napití,sníst čokoládu nebo vypít panáka.A nebo říkal vždycky jeden člověk-„Chce to chlapa“.

MacaM

Zkuste dodržovat pravidelný pitný režim 2,5l tekutin denně. Nejlépe čistá voda, bylinkové, ovocné a zelené čaje. Sice budete chodit častěji na wc, ale jak si tělo zvykne na vyšší příjem tekutin, bolesti mohou ustoupit a časté močení také. Také při velké zátěži očí, mohou se tyto bolesti objevovat.
Z bylinek mohu doporučit bylinný extrakt z 18 bylin OK Alfa+, která mne pomohla od letitých migrén ještě v kombinaci s produktem OK Gama+, české firmy OKG.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

anonym

http://zdravi­.doktorka.cz/bo­lesti-hlavy-migreny-huceni/

Jahoda

Díky, Buraku :)

Miroslavst

jj, hučení znám, ale jinde :D

BEAES

… ve čtvrtek?

Miroslavst

denně :D

Jahoda

Bože, Mirku… Ty máš z toho srandu, ale já tu trpím jako kůň! :DD