Luke19

Bolest břicha po ránu – stres ze školy ?

Už týden mám každé ráno bolest v břichu. Je to asi stres z nové školy. Jak se toho zbavit ? Třeba dnes jsem to měl také, ale po tom co jsem šel na velkou se mi ulevilo.

Odpovědi
marci1

To je úplně normální. Prožívali jsme to tak skoro všichni. Neboj, vše se zlepší. Je to jen taková obava z neznámého a nového. 🙂

Michal Kole

ve stresu je tělo připraveno na nebezpečí, tak máš citlivé smysly a vyšší nervovou aktivitu, rychle reagovat.

klob1

Ano,stres dělá mnoho i v životě.Příroda má na to dost dobrých rostlin.Jinak nejlépe vyšetřit může jít i o něco Vážnějšího,pokud by byla i krev.Jinak spíš jde jen o běžný průběh střev.