Bolest břicha,hlavy,te­plota,zvracení

Dobrý den, dneska jsem byla u dědy na obědě.Dal mi pudingový zákusek, po kterém mi je šíleně špatně asi 4 hodiny.Zvracela jsem 2×,bolí mě strašně břicho a hlava. Co to je se mnou?

Nejlepší odpověď
Romann1610

Sice nejsem doktor,ale určitě by bylo dobré k němu zajít 🙂.Jinak podle toho co tu píšete bych to tipl na Salmonelózu,jelikož počítám s tím že van. zákusek obsahoval vajíčko tak je to velice pravděpodobné.

Další odpovědi
pusinka50

Důležitá věc je, jestli máš průjem zelené barvy a třeba s příměsí hlenu či krve. Jestli je barva stolice normální, tak to není salmonela, ale nějaká střevní chřipka, at ti někdo koupí v lékárně endiaron, suché rohlíky, rýži a mrkev, první den smíš jen suché rohlíky, druhý den přidej vařenou rýži s vařenou či dušenou mrkví

průvodní jevy salmonelozy:

horečka až 39 st.C
nevolnost a zvracení
křečovité bolesti břicha
průjem (zpočátku kašovitý, záhy se ale mění na zelenavý s příměsí hlenu a krve)

Drap

Nasadit dietu, starší rohlík a neslazený čaj. Pokud to do rána nepoleví zaít k lékaři. Asi nějaký bacil