Charlottka

Bouchla jsem se do zápěstí, které mě kdysi dva roky bolívalo. Pořád to bolí. Co s tím?

Dobrý den, když mi bylo asi 9, tak mě asi každej měsíc bolelo zápěstí, když jsem s tim pohnula. Stávalo se mi to asi 2 roky, v 11 letech to přestalo. Nedávno jsem měla sádru kvůli podvrtnutému prstu 3 týdny, a když mi ji sundali, tak to zápěstí bylo trošku bolavé. Další týden po sundání sádry jsem už mohla cvičit ve škole. Hráli jsme basket a bouchla jsem se hodně do toho zápěstí… Hodně to bolí pořád, jako malinko s tím hýbat můžu, ale bolí mě to… Co s tím?

Odpovědi
Drap

Nejlépe s takovým problémem zajít k lékaři. Po netu nikdo vyšetřovat zatím ještě neumí.

Rokio

Zajít za praktickým lékařem a ten tě pošle k příslušnému specialistovi na daný zdravotní problém.