Avatar uživatele
anonym

Bolak,Zjentek,kelt-jedna a ta samá osoba?

Připadá vám toto normální,?a ještě si dává palce sám sobě,tak je unikát vážení!!!
Doplňuji:
jasně,jinak bych to sem nepsal
Jugar

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Nazdar Bazar před 3651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

A ty to víš na 100%,že si dovoluješ takto na někoho ukázat prstem?
Doplňuji:
Pokud máš hmatatelné a viditelné důkazy a nikoli jen své domněnky,běž a napráskej je.
Pokud jsem si všimla,jsi tady od března a už jsi všechno odhalil,jsi fakt borec.A já mám kolik profilů podle tebe?

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že tvoje tvrzení nejsou ničím podložená a že se mýlíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak je toto otázka, zdá sa mi zbytočná.
Ak je toto tvrdenie, 100% to môžu povedať len oni, alebo hacker, ktorý sa im nabúral do svedomia a počítača.
Ak máte podozrenie, napíšte adminovi. Kontrola dodržovania pravidiel tejto stránky je na adminovi!
Rozoštvávanie užívateľov na tejto stránke je morálne nesprávne!

Pre lepšie porozumenie mojej otázky ju dávam v češtine:
Nezabývám se tím, kdo je kdo z uživatelů, ale otázkou. Je špatné na této stránce odpovědět uživateli, jehož neznáte?
Doplňuji:
A teraz tu máme tvrdenie proti tvrdeniu
Vy tvrdite svoje v otázke a gagaga tvrdí svoje v diskusii.
Má niekto z vás pravdu, alebo nemáte ani jeden pravdu? Má rozhodnúť boží súd? Naozaj vtipné…
PS.
napadla ma ešte jedna „kacírska“ myšlienka:
Ak to viete tak naisto, potom podľa vzorca Bolak+Zjentek+kel­t=Jugar sme sa dopátrali skutočnosti.
Z príručky „Ako z klamstva spraviť pravdu“ vieme, ak lož budeme vydávať opakovane za pravdu a potom ju označíme (priznáme) ako klamstvo, nik nám neuverí, že to nie je pravda.

Upravil/a: led

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?johana 56, iceT Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Každý má právo vyslovit svůj názor, i když nemá k tomu důkazy, ale je to jeho přesvědčení. Já jsem například názoru, že Vám dělá problém čeština, na začátku vlastního jména se píše velké písmeno, stejně tak se velké písmeno píše na žáčátku věty, po tečce, otazníku a pod. Ale nikomu to nevytýkám – všichni nejsou profesionální spisovatelé.
Proč tady někoho napadáte a obviňujete? Uvedl jste, že máte vnuky, proto byche u Vás předpokláda určité zkušenosti získané věkem a ne názory jako mladík v pubertě.
Podle čeho jste dospěl k tomuto tvrzení? Proč by si měl někdo otevírat více účtů na jednu stránku, když z toho nemá žádný užitek. Kdyby účastníci těchto stránek dostávali nějakou hmotnou odměnu , tak bych to při znalosti české povahy dokázal pochopit.
tak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To víš, že takováto praxe není normální. Bohužel za tu dobu, co tu jsem, zde takových bylo nepočítaně!!!
Jestli je toto pravda, ale nedokáži posoudit. Osobně si myslím, že otázky a odpovědi Kelta jsou trošku jinde.

Doplňuji:
Kelt: je to normální praxe některých zdejších uživatelů. Zažil jsem i velmi chytrého uživatele, který si bohužel o body psal a uváděl odkazy přímo na svoje odpovědi.
Myslel jsem, že už je pryč, ale bohužel je určitě na slovenské verzi.
Pod jakým nickem je zde nyní, nevím.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jugar, nebudeš ty náhodou něco jako dr. Axl?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ja by som Vás nakopal do riti :o

před 3638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

mosoji :) , on uz tu neni ..
vsech jeho 40 nicku uz mu adminkove blokli
oni nejsou hloupi, urcite uz sleduji v pc jeho ip adresu

hlavne ze tak rad psal o " kodexu " a " podvadeni " ..a o lidech co je vyhodi dvermi a oni vlezou oknem :)

ja jsem si tim tady " splnila " dva ze svych " snu " … :)

oba " kodexovaky " uz blokli ( pravem a asi po 1000 napomenuti ) , a ja za to dekuji adminkum ..

  • iv-

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jugar, pletete se ! zjentek i bolak jsem ja !
kelt ale ne..
udelejte si v tom prosim poradek !
diky
zjentek, bolak a ja ( tri v jednom )
a jeste se k nam obcas priplete nejaka drza -iv- !

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

cesilko, uz jsme Vas s an. postardaly ..
to jste lovil celou dobu dusicky ? :p
snad je vse ok … -iv-

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

postradaly :)

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro Gm- určitě nejsem něco jako dr.Axl,to byl šmejd nad šmejdy,taky tady na to časem přišli,když chtěl celou poradnu s adminy udat!!

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jugar..urazky necham stranou ..ale : kdo jste tedy Vy z bejvalejch, ze o Dr. vite ? vzdyt v nicku mate, ze jste tu mesic..
a Dr. po padesate zabanovali nekdy uz pred par mesici .. ?
diky

  • iv-

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

A ty sis dal tu práci,žes prošel všechno to tady okolo diskutovaného?Hm,fakt borec,ale zdejší pravidla ti asi ušly…

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ice t o zdejších pravidlech by se zde mohli psát sáhodlouhé romány,nemyslíš?

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek