maschin

Bojují ještě dnes myslivci s pytláky?

Dříve po sobě pytláci a myslivci stříleli. V lesích jsou někde křížky, kde byl zastřelen nějaký myslivec či pytlák. Alespoň v Jizerských horách a Brdech. Bojují spolu ještě dnes? :D :D

Nejlepší odpověď
Drap

Ano bojují. ˇPřevážně však volí jiné zbraně, než je výstřel z pušky.

Další odpovědi
zjentek

Dneska borci sejmou srnu kuší přímo ze čtyřkolky, jen tak z plezíru. Myslivec s dvoutaktním pěškobusem (levá pravá), na tohle nemá vůbec žádný patrony, střílet po nich nesmí ;(

nyjono

To víš, že jo.
Ne každý je ochoten platit za srnčí, daňčí nebo kančí víc, než je nabídka v ofi obchodech.

led

Tento „večný“ boj prebieha od stredoveku dodnes. Mení sa len spôsob boja a druh zbraní oboch bojujúcich strán.