LADIS

Bojový styl černé vdovy??

Ahoj, docela by mě zajímalo, jestli jste videli napr Iron man 2 nebo avengers, tak jestli nevíte co má ČERNÁ VDOVA ALIAS NATASHA ROMANOVOVA za bojový styl. Mýslím jako to točení se kolem krku a tyhle blbosti :) já jen jestli filmaři nevymysleli svoje pohyby a nebo je to nějaky styl napr kung fu, karate atd . :) díky

Odpovědi
iceT

Téměř vše o Black Widow
http://avengers-movie-2012.blog.cz/1205/black-widow-natasha-romanoff

osobně si myslím,že choreografie bojového stylu ve filmech je většinou prací filmařů ve spolupráci s týmem lidí,kteří něco o bojovém umění vědí a taky by to na plátně mělo vypadat efektivně.

anonym

Přestaň se koukat na TV – a běž si nějaký (´bojový´) sport vyzkoušet – jednak se pak nebudeš muset na filmařské triky (a fabulace) ptát – a hlavně si tím ´osaháš´ schopnosti a možnosti vlastního těla…
😉