larios22

Bojová umění

Jsem hubené postavy. 60 kg a chtěl bych se dát na nějaký bojový sport kromě karate. jaký ?

Odpovědi
Hamon

Jakekoli. Obvykle trenink zacina fyzickou pupravou, takze telo po case nabere svalovou hmotu. Neni treba se toho obavat.

postcd

najdi si na netu stránku kde je seznam bojových umění, najeď si na nějaký video server jako youtube a pusť si videa a uvidíš co tě nejvíc oslovuje, pak hledat v okolí kurzy a nebo hledat nejdřív kurzy a pak z té úzké nabídky vybírat

anonym

Jedině MMA bejku ;) je to komplexní sport .. síla,dynamika,fy­zička,koordina­ce,sebevědomí atd atd … uvidíš sám ;)