zvonisek

Bojíte se, že dostanete infarkt?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Vím přesně jaký mám krevní tlak, cholesterol, glukózu ap. Kdybych se měla všeho bát, tak ten infarkt dostanu. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Já taky znám všechny své ukazatele a tak nevím, kterým uvěřit. Hypertenze, cholesterol, jaterní testy… co mě dostihne nejdřív? Je to docela napínavé. Jen e-kardiogram hlásí OK, aspoň srdce mám v pořádku a snad i na pravém místě.

ivzez

Jenom v létě.

Altair-AC

Upřímně.......nikdy jsem na to nepomyslel…

independent

Až to přijde, tak to přijde a nic s tím neuděláme, ale tlak mám nízký a tlusté maso nejím.

dubraro

Asi tak jako jiných hrozeb. Stejně jako infarkt mne může postihnout rakovina, mrtvice, dopravní nehoda…

led

Zdravý človek sa nemusí báť, ale…
Infarkt môžte dostať aj doma, teda vy ako mladý asi nie, z núteného počúvania prebasovanej hudby od susedov. Nízke tóny vedia byť veľmi škodlivé na srdce, ktoré sa snaží pri dlhšom vnímaní prispôsobiť rytmu.

Jiří Bohumil

K otázce: infarktu, pokud bude „konečný“ ne. Obavy mám pouze z dlouhého umírání.
Mimo otázku:
ale ve Tvém věku jsem na takovéto věci neměl čas ani myšlenky. Spíš jsem měl starost, kam vyrazit s hezkým děvčetem.:-)

Kryšpín

Když nebude brzy vláda a přijdou nové volby a firma ANO dostane 52% hlasů

michalds

Nebojím se. Moje BMI mě plní optimismem.