lexx

Bojíte se že dneska

v noci spadne na Zem velký asteroid (00:28h) ? je to kosmický projektil nesmírné hmotnosti, planeta si jej přitáhne a neštěstí hotové. No šanci máme, 2/3 povrchu zemského nejsou obydlené, ale stejně…
Doplňuji:
Nevíte jestli NASA má záložní raketoplán s laserovým kanónem pro jeho zneškodnění ?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak z toho jsem jelen.Píšeš,zda se bojíme dneška a přitom má spadnout asteroid ZÍTRA! ( 00.28h)

Další odpovědi
Drap

Nebojím. Můj strach by stejně ničemu nepomohl

hanulka11

ne nebojím, klidně si za chvíli lehnu a usnu …a kdyby snad…tak se nevzbudím ani já ani ty :D:D:D

tom004

Není čeho se bát.Pokud by kurz asteroidu byl skutečně kolizní,tak už o tom dávno víme,a stejně by nám to moc platné nebylo.tak proč se plašit.

dědapetr

Nebojím se,větší strach mám se srážkou z blbcem a nebo s politiky.