Drap

Bojíte se výšek ?

Možná by jste to odstranili, kdyby jste podnikli takovýto výlet
http://letecka­posta.cz/429227619
Doplňuji:
Mám před výškami sespekt, ale že bych se nějak zvláště bál se říct nedá. Toto bych ale asi zcela jistě dlouho zvažoval

Nejlepší odpověď
anonym

Ráno mi to přišlo od kamarádky. Hezká podívaná už jenom při té představě koukat do strže z ptačí perspektivy. Výšky mi nevadí. První pohled dolů je vždy nejhorší. Potom si zvykmu.
Když jsem čekala dceru a bylo to už v pokročilém stádiu těhotenství, tak se tchyně obávala, že k koruně třešní i porodím. Vlezla jsem si pokaždé až nahoru, protože tam byly třešně nejlepší.
Syn zrovna včera sýčkoval, že si přijede zahrát na „Strýčka Pepina“, tak prý mám v okolí najít tovární komín.

Další odpovědi
Illines

Nemam i kdyz s pribyvajicim vekem , uz tolik neriskuji. Nebyl kdysi problem ,vylezt na vezovy jerab , ci na skaly. Ale presto toto je kumst.

MacChill

Trpěl jsem velkým strachem z výšek, teď už se to lepší a já se to snažím překonávat, tohle bych ale ještě asi nedal..

Conchus

Ne, vylézt na tovární komín nebo na skálu není problém

led

Skutočne nebezpečná výška je do 4m. Zdôvodnenie pri gravitačnom zrýchlení cca 9m/sec má padajúci na reakciu 1/2 sekundy.
Pri väčšej výške už má čas si pád ‚vychutnať‘.
Je pravda ale, že v poslednej dobe už začínam mať ‚nepríjemný pocit‘ z výšky /začínam si všímať pohyb Zeme/. Žiaľ, vek sa už prejavuje.
Doplňuji:
Ale chodník by som si prešla, trochu adrenalínu nezaškodí

Lukasy

Tam bych nevlezl ani kdyby to bylo nepruhledne.