Avatar uživatele
Drap

Bojíte se výšek ?

Možná by jste to odstranili, kdyby jste podnikli takovýto výlet
http://letecka­posta.cz/429227619
Doplňuji:
Mám před výškami sespekt, ale že bych se nějak zvláště bál se říct nedá. Toto bych ale asi zcela jistě dlouho zvažoval

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Illines, anonym před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ráno mi to přišlo od kamarádky. Hezká podívaná už jenom při té představě koukat do strže z ptačí perspektivy. Výšky mi nevadí. První pohled dolů je vždy nejhorší. Potom si zvykmu.
Když jsem čekala dceru a bylo to už v pokročilém stádiu těhotenství, tak se tchyně obávala, že k koruně třešní i porodím. Vlezla jsem si pokaždé až nahoru, protože tam byly třešně nejlepší.
Syn zrovna včera sýčkoval, že si přijede zahrát na „Strýčka Pepina“, tak prý mám v okolí najít tovární komín.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Nemam i kdyz s pribyvajicim vekem , uz tolik neriskuji. Nebyl kdysi problem ,vylezt na vezovy jerab , ci na skaly. Ale presto toto je kumst.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Trpěl jsem velkým strachem z výšek, teď už se to lepší a já se to snažím překonávat, tohle bych ale ještě asi nedal..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne, vylézt na tovární komín nebo na skálu není problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Skutočne nebezpečná výška je do 4m. Zdôvodnenie pri gravitačnom zrýchlení cca 9m/sec má padajúci na reakciu 1/2 sekundy.
Pri väčšej výške už má čas si pád ‚vychutnať‘.
Je pravda ale, že v poslednej dobe už začínam mať ‚nepríjemný pocit‘ z výšky /začínam si všímať pohyb Zeme/. Žiaľ, vek sa už prejavuje.
Doplňuji:
Ale chodník by som si prešla, trochu adrenalínu nezaškodí

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tam bych nevlezl ani kdyby to bylo nepruhledne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek