cherreis

bojíte se tmy? (seriál)

Kdysi na Supermaxu běžel seriál s názvem „Bojíte se tmy?“ Chci se zeptat na název jednoho dílu – mladá holka přijela na návštěvu za svojí kamarádkou a její babičkou. Holky se vypravily na nějaký kopec nebo do skal (už nevím) a byl tam kříž. Babička jim potom vyprávěla, že se tam zabil její přítel (když byla v jejich věku). Potom v noci duch toho kluka chodil za tou kamarádkou, protože si myslel, že je to ta babička. Končilo to tak, že babička zemřela a holky je viděly spolu na té skále.. nevíte název? Děkuji

Odpovědi
lexx

film bohužel neznám, tmy se nebojím – je to bezpečná clona, mrtví se nikdy nevrácejí