Aquamen

Bojíte se taky koronavirusu?

Pochází z čínského města Wu-chan. Dnes jsem zjistil že jeden nakažený v Kromeříži. Jeden člověk může nakazit až 3–4 lidí šíří se velmi rychle… Jaký pohled na tuto věc je podle vás?

Nejlepší odpověď
marci1

V Kroměříži je jen podezřelý z nákazy, nikoli nakažený. V době chřipek bude podezřelých více. Věřme, že to nebude tak hrozné. Nepropadejme panice. 🙂

Další odpovědi
autacek

Roušky už došly, média lžou o závažnosti a snaží se tak odvrátit paniku, kdo ví, asi si půjdu raději nakoupit alespoň zásoby jídla, kdo ví, jak to skončí.

Bobek 2

Přeneslo se to vůbec už na někoho jiného než na Číňany? Ti nakažení po světě byli všechno Čínani, ne?