poa.li

Bojíte se samoty?

Zdravííím…

Nejlepší odpověď
iceT

Hm,a myslíte osamění nebo absenci blízkých lidí?
Nevím jestli se teď vyjádřím jak chci,ale jsem raději,když to kolem mě nehlučí,nikdo do mě nehustí,když mám na všechno klid.Pustím si film,nikdo mi do něj nekafrá…takže samota mi až tak nevadí,ale osamění by mi vadilo

Další odpovědi
Drap

Bojím se samoty ve stáří. Jinak mě nedělá problémy.

anonym

Už jsme několikrát odpovídali, tak jestli ti stačí naše původní odpovědi, račiž nahlédnout do odkazu níže:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/davate-prednost-samote-nebo-spolecnosti

anonym

Taky Vás zdravím. Vaše otázky bývají k zadumání. Těším se na další.

Vlk-Gabriela

Dokud budou na Zemi lidé, tak člověk nebude nikdy samotný. Ale občasná i krátká samota je vlastně také někdy velmi potřebná.

algraksson

já si myslím že když všichni odejdou tak člověk na konec zůstane sám podívejte se na danou situaci jste Mladí Máte spoustu přátel kamarádů známích něco se vám stane v životě něco co byste ani nečekali všichni se na vás vykašlou prostě se od vás ty kterým jste tak věřila tak vás najednou neznaj a nechtěl svámi nic mít co vám zbyde jenom rodina která vás zná už od Malynka a nyní potřebujete někoho kdo by vám mohl pomoci protože vy sama ani nemůžete pokuť je rodina ochotná vám pomoci tak se na vás nevykašle ale ty o kterých jste si Mysleli že by toho byli schopni tak se zachováj jako zbabělci a raději dají od vás ruce pryč a taková je realita vy budte rády že máte rodinu je spousta lidí který o rodinu přišli v útlém dětství kdy byli ještě batolata teprva několika měsíční malé bezbrané děti a skončili v kojeneckém ústavu a neměli to štěstí na normální život mezi lidmi