Avatar uživatele
DaiWoman

Bojíte se pavouků? Jakých ? Proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nebojim , ale stitim … jako mysi. Mysky se ale boji asi jeste vic nas , nez my jich .. , ale presto jecim.
Domu jsem si letos v batohu prinesla z hor z kamenu , na kterych jsem sedela jesterku , nevedela jsem o ni a vecer jsem poodkryla perinu a ona utekla .. ja nevedela koho zavolat , nebo jestli mam jit spat na hotel .. , ale to bych tam spala asi dodneska , tak jsem ji pak nasla a rucnikem chyitla , zabalila .. a vyhodila ven na zahradu. terasu jsem pak neotevrela 3 dny , aby se nahodou nevratila. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nebojím, žádných, a proč bych měl ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Ano,bojím a štítím,šíííííleně moc,mám z nich fóbii!Podobně jak -iv- s ještěrkou,až na to,že bych se k němu ani nepřiblížila i kdybych měla vzbudit sousedy!Nesnáším všechen hmyz,který má víc nohou,stačí když po mě leze moucha,tak se otřepu hnusem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Nechápu?Proč?…ještě jsem neslyšel,že by český pavouk sežral člověka,nebo na jeho kousnutí někdo umřel.Jedině snad alergik.Pavouk mě kousl a přežil jsem,příště si dám pozor,s kým se kamarádím.Zbavit se strachu a psychického odporu před hmyzem se dá tak,že ho budete detailně studovat a nakonec zjistíte,že je to velice zajímavé stvoření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
planetka04

Nejsou mi zrovna příjemní, i když některých se spíš jen leknu, ale mráz po zádech mi běhá z pokoutníka. Vím, že mi nic neudělá, ale nemůžu si pomoct. Zdrhám někdy, když na mě „zaútočí“ nějaký hmyz a to přestože ho hrozně ráda fotím. Myši, hadi, žáby, ještěrky žádný problém.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=po­koutn%C3%ADk&hl=cs&rls=­com.microsoft:cs&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=jKOm­ToPqOorDtAaCscyC­Dg&sa=X&oi=mo­de_link&ct=mo­de&cd=2&ved=0CBAQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=859

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Nevím proč, ale pokaždé, když vím, že někde v mé blízkosti je nějaký pavouk, nebo nějaký brouk, musím ihned odtamtud, prostě tam nemůžu být. Takže asi ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek