DaiWoman

Bojíte se pavouků? Jakých ? Proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Nebojim , ale stitim … jako mysi. Mysky se ale boji asi jeste vic nas , nez my jich .. , ale presto jecim.
Domu jsem si letos v batohu prinesla z hor z kamenu , na kterych jsem sedela jesterku , nevedela jsem o ni a vecer jsem poodkryla perinu a ona utekla .. ja nevedela koho zavolat , nebo jestli mam jit spat na hotel .. , ale to bych tam spala asi dodneska , tak jsem ji pak nasla a rucnikem chyitla , zabalila .. a vyhodila ven na zahradu. terasu jsem pak neotevrela 3 dny , aby se nahodou nevratila. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Nebojím, žádných, a proč bych měl ?

hanny 2

Ano,bojím a štítím,šíííííleně moc,mám z nich fóbii!Podobně jak -iv- s ještěrkou,až na to,že bych se k němu ani nepřiblížila i kdybych měla vzbudit sousedy!Nesnáším všechen hmyz,který má víc nohou,stačí když po mě leze moucha,tak se otřepu hnusem.

jendahun

Nechápu?Proč?…ještě jsem neslyšel,že by český pavouk sežral člověka,nebo na jeho kousnutí někdo umřel.Jedině snad alergik.Pavouk mě kousl a přežil jsem,příště si dám pozor,s kým se kamarádím.Zbavit se strachu a psychického odporu před hmyzem se dá tak,že ho budete detailně studovat a nakonec zjistíte,že je to velice zajímavé stvoření.

planetka04

Nejsou mi zrovna příjemní, i když některých se spíš jen leknu, ale mráz po zádech mi běhá z pokoutníka. Vím, že mi nic neudělá, ale nemůžu si pomoct. Zdrhám někdy, když na mě „zaútočí“ nějaký hmyz a to přestože ho hrozně ráda fotím. Myši, hadi, žáby, ještěrky žádný problém.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=po­koutn%C3%ADk&hl=cs&rls=­com.microsoft:cs&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=jKOm­ToPqOorDtAaCscyC­Dg&sa=X&oi=mo­de_link&ct=mo­de&cd=2&ved=0CBAQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=859

samicek333

Nevím proč, ale pokaždé, když vím, že někde v mé blízkosti je nějaký pavouk, nebo nějaký brouk, musím ihned odtamtud, prostě tam nemůžu být. Takže asi ano