osadník

Bojíte se koní?

proč? :) (nikomu se nesmeji,jen mi to napadlo :) )

Nejlepší odpověď
Drap

Nebojím, ale mám před nimi respekt.

Další odpovědi
mosoj

Ano a také volů a bejků.

NikkiHeat

Jsou to nádherné zvířata ale já se jich bojím ale nevím proč…pořád si myslím, že cítí že se jich bojím a kousnou nebo kopnou mě ))
Doplňuji:
tvl..to je slovosled – tatar hadra…sorry

beer

Už jako vesnický kluk jsem se mezi koňmi pohyboval a coby výrostek s nimi pracoval na brigádách. Koní se proto nebojím, dodnes je umím „číst“ ))

redy

Ne,ale některejch lidí ☹

NelieM

Jezdila jsem 6 let na jednom koni ale vždy jsem z něj měla respekt 🙂

honza19hk

ne.

anonym

Stále platné pořekadlo: Pes je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a blbec za všech stran.
Koní není třeba se bát, ale je třeba je poznat, umět se naučit číst jejich „hrozby“ a varování a snažit se předejít případnému konfliktu.

Nely.P

No takhle se jako koní nebojím , jen v nich potřebuji najít důvěru jako oni v nás :)