Elk

Bojíte se imigrantů? Vrátí Afrika atd. Evropě kolonizaci z minulých století? Mohou být křižácké výpravy naruby? Uf!

Nejlepší odpověď
anonym

No to se teda bojím a hodně se bojím, ale jeden strejda v tv v pořadu s Jílkovou měl „skvělý“ nápad – vzít si je k sobě domů, každá rodina jeden kus, tak to bych byla myslím dost proti. asi rozházím kolem baráku škvarky, aby k nám nešli 🙂…jo, není to sranda, fakt se dost bojím ☹
Doplňuji:
Četla jsem, že v Olomouci vyřvávali, že jim budeme sloužit, že za patnáct let, takže asi si to tak představují. Bůh dá, že se toho nedožiju, mě živou nedostanou!

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/321955/do-15-let-budete-nasi-otroci-kriceli-v-olomouci-arabove-kteri-napadli-stanek-s-petici.html

Další odpovědi
anonym

My je přijmem jako chudáčky a vykrmíme je a oni nám za tu laskavost ještě „bodnou kudlu do zad“ až jim otrne,jo to známe!

Agneta

Jen ať Afrika Evropanům to kolonizační utrpení vrátí – ale jen těm zůčastněným: GB a F!
My s tím nemáme nic společného:D
A uprchlíky ať si vezmou ti, kteří chtěli svrhnout syrského Asada. Moc dobře věděli, že 80 až 90 % syrského civilního obyvatelstva bude bez přístřeší:D

kapka

http://alianci­azanedelu.sk/?p=5637
Zajimavy clanek, co si o nasledujicich letech v Evrope mysli spisovatel Ondrej Neff.
Nelibi se mi to, bojim se hlavne o sve deti, v cem budou zit. :(

Minas

Jsem člověk který asi brzy vstoupí do SPD, stranu kterou založil Tomio Okamura na vyhnání všech imigrantů a nepřispusobivých občanů, obrazek si udělej sám

Pepa25

Citace: „Nejhorší rádce v jakékoliv situaci, a přiznávám, že dnešní situace je vážná a svízelná, je strach. Strach před uprchlíky, strach před azylanty, strach před cizím elementem u nás v české kotlině. Velice bych vás prosil, abychom v této, ano, připouštím, velmi vážné situaci, zachovali střízlivý postup.“ Jsem mile překvapený, že toto 18.6. zaznělo v českém parlamentu … Samozřejmě od jednoho z nejméně oblíbených politiků (také ho moc nemusím), ale v tomto má plně pravdu …

Pepa25

Samba: v té Olomouci to bylo trochu jinak, ale to v Blesku samozřejmě nenapíšou …

annas

Blesk má nepřesné informace.

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Bylo-to-uplne-jinak-Rektor-olomoucke-univerzity-prichazi-se-svou-verzi-incidentu-s-muslimy-377387

kapka

A z ceho mas strach ty, Pepo25, ze nas tak prosis? :) Neber to zle. Jen mi co nejkonkretneji odpovez. Porad mi to jeste nikdo z „tvy strany barikady“ nevysvetlil. :)

Pepa25

Já mám strach ze zbytečné radikalizace a vyvozování nesmyslných závěrů. Pokud někdo ze strkanice u stánku provokatérů (celé IVČRN není nic jiné, resp. je to zjevně hnutí proti náboženské svobodě v ČR) dovozuje nesmyslné závěry (např. že se mám všichni bát), tak se bojím, čeho jsou lidé doblbnutí správně podanou propagandou schopni … Stejné to bylo i s těmi „slavnými“ protiromskými pochody – v jednu chvíli to vypadalo, že tu budeme mít masové nepokoje, ale naštěstí se většina lidí nenechala strhnout k provokacím.