Avatar uživatele
Elk

Bojíte se imigrantů? Vrátí Afrika atd. Evropě kolonizaci z minulých století? Mohou být křižácké výpravy naruby? Uf!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, redy, anonym před 3232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No to se teda bojím a hodně se bojím, ale jeden strejda v tv v pořadu s Jílkovou měl „skvělý“ nápad – vzít si je k sobě domů, každá rodina jeden kus, tak to bych byla myslím dost proti. asi rozházím kolem baráku škvarky, aby k nám nešli 🙂…jo, není to sranda, fakt se dost bojím ☹
Doplňuji:
Četla jsem, že v Olomouci vyřvávali, že jim budeme sloužit, že za patnáct let, takže asi si to tak představují. Bůh dá, že se toho nedožiju, mě živou nedostanou!

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/321955/do-15-let-budete-nasi-otroci-kriceli-v-olomouci-arabove-kteri-napadli-stanek-s-petici.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

My je přijmem jako chudáčky a vykrmíme je a oni nám za tu laskavost ještě „bodnou kudlu do zad“ až jim otrne,jo to známe!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Jen ať Afrika Evropanům to kolonizační utrpení vrátí – ale jen těm zůčastněným: GB a F!
My s tím nemáme nic společného:D
A uprchlíky ať si vezmou ti, kteří chtěli svrhnout syrského Asada. Moc dobře věděli, že 80 až 90 % syrského civilního obyvatelstva bude bez přístřeší:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

http://alianci­azanedelu.sk/?p=5637
Zajimavy clanek, co si o nasledujicich letech v Evrope mysli spisovatel Ondrej Neff.
Nelibi se mi to, bojim se hlavne o sve deti, v cem budou zit. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Minas

Jsem člověk který asi brzy vstoupí do SPD, stranu kterou založil Tomio Okamura na vyhnání všech imigrantů a nepřispusobivých občanů, obrazek si udělej sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Citace: „Nejhorší rádce v jakékoliv situaci, a přiznávám, že dnešní situace je vážná a svízelná, je strach. Strach před uprchlíky, strach před azylanty, strach před cizím elementem u nás v české kotlině. Velice bych vás prosil, abychom v této, ano, připouštím, velmi vážné situaci, zachovali střízlivý postup.“ Jsem mile překvapený, že toto 18.6. zaznělo v českém parlamentu … Samozřejmě od jednoho z nejméně oblíbených politiků (také ho moc nemusím), ale v tomto má plně pravdu …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Samba: v té Olomouci to bylo trochu jinak, ale to v Blesku samozřejmě nenapíšou …

před 3232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Blesk má nepřesné informace.

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Bylo-to-uplne-jinak-Rektor-olomoucke-univerzity-prichazi-se-svou-verzi-incidentu-s-muslimy-377387

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

A z ceho mas strach ty, Pepo25, ze nas tak prosis? :) Neber to zle. Jen mi co nejkonkretneji odpovez. Porad mi to jeste nikdo z „tvy strany barikady“ nevysvetlil. :)

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Já mám strach ze zbytečné radikalizace a vyvozování nesmyslných závěrů. Pokud někdo ze strkanice u stánku provokatérů (celé IVČRN není nic jiné, resp. je to zjevně hnutí proti náboženské svobodě v ČR) dovozuje nesmyslné závěry (např. že se mám všichni bát), tak se bojím, čeho jsou lidé doblbnutí správně podanou propagandou schopni … Stejné to bylo i s těmi „slavnými“ protiromskými pochody – v jednu chvíli to vypadalo, že tu budeme mít masové nepokoje, ale naštěstí se většina lidí nenechala strhnout k provokacím.

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek