Miroslavst

Bojíte se hadů?

http://img.na­dapenny.com/t20/102­97/nadap152320194­890230.jpg

Nejlepší odpověď
dagry

Tak u mě to není strach… u mě je to panická hrůůůůza !!!!

Další odpovědi
anonym

nebojím jsou krásní,uvažujeme že si nějakého pořídíme

vecernice

Nebojím,ale mám z nich respekt,protože je moc neznám.

verka

V pátek jsem měla jednoho dvacetikilovýho kolem krku, byl teploučký a hlaďoučký. Je příjemný i na těle. Ale to si nechám dát jen pod dohledem majitele. Jinak se lekám malých hadů a jejich prudkého pobybu. Samozřejmě potkat to v lese, tak se zblázním.

anonym

Hadů ani ne,spíš hadic.Stejné je to i s kraby.

iceT

Nebojim se od te doby,co jsem mela moznost si jednoho osahat a zjistit,ze vubec nejsou slizci a maji teple telo.

Domka

Nebjím mám hroznýše královského