Gami.Pet

Bojím ☹-spíše je o určene pro holky/ženy ,muži my fakt neporadí

Doplňuji:
Bojim se ke gynekoložce (na preventivní prohlídku) j mi 12 v kolika že se tam jde?15 nebo 18? Už se strachuji teď sem strasná stydlivka k chlapovi by mě nikdy nikdo nedostal ani za nic ja se tam zhroutim :( :D, pry pouzije zrcatka nebo co ale jen pokud nebudu pana coz budu :D(musim hold pockat do svatby ale to mi vubec neva) :D jak se to prozily vy?jaky ste meli pocit?a co mi radíte?

Nejlepší odpověď
briketka10

neboj se ničeho a hlavně lékaře si můžeš
vybrat ty sama, jestli chceš muže či ženu,
jinak můžeš jít s mamkou, aby tě podpořila :)
a zde máš nějaké rady..
http://krasna­.nova.cz/clanek/ty­akamosky/tvoje-prvni-navsteva-u-gynekologa.html

Další odpovědi
GTA Andreas

Jako stydlivka bych se u lékaře s ničím co je společensky sprosté (protože se to říká) nesvěřoval. Ale když tam něco musejí poopravit tak za to jsou rádi akorát medici kteří se jdou podívat jak se to dělá, jinak ty kapacitní doktoři, těm je to jedno. Nebo uklízečky a sanitářky, ty už to znají. Tělo ti stejně nepatří, je ti svěřeno od státu, takže se v ordinaci můžete spolu pobavit, povyprávět. Jen tam prostě jdi a řekni si že je to jen technická prohlídka. A nekuř!