Adamisko78

Co mám dělat, když se bojím Pennywise?

Bojím se pennywise

Ahoj lidi potřebuju pomoc vždycky když někde jdu jsem doma spím tak furt myslím na pennywise a prostě se ho bojím nemůžu vydržet pět sekund se dívat na miniaturu všechno špatne z to a vždycky když se dívám na parodie a tak tak mi vedle naskočí další v pořadí všechno špatne v to a je tam ten obrázek chtěl bych to zablokovat a hodit se do klidu prostě mám strach z pennywise ale zas vím že neexistuje že je to jen maska. Prosím o řešení :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nauč se psát tak, aby tomu bylo rozumět, a jestli se bojíš strašidel, tak si běž hrát, nebo navštiv psychiatra …

Další odpovědi
ivzez

Začni češtinou, protože bez ní nikomu nevysvětlíš,
o co ti jde, co přesně potřebuješ.

Od strachu z neexistujících strašidel může pomoci psycholog.

Drap

Neodkladně navštiv psychiatra. Bude se to ještě prohlubovat.

dubraro

1/ Doporučuji řešení problému s bubákem podle Zuzany z knihy Otec prasátek (též jako televizní film).

2/ Dočetl jsi To do konce? Nakonec nad ním zvítězili. Ale hnus to byl, to zas jo.