wewunka

bojim se moc ;( zdálo se mi o mojí kočce viděla jsem jí ležet mrtvou znamená to prej dotyční zemře bojim se

snář

Nejlepší odpověď
badisko

sny se daji vykladat ruzne …ale jsou to jen sny …nic to neznamena (vetsinou)..snenim si mozek tribi informace z minuleho dne ..je to jakasi defradmentace mozku ..nedej na sny …to ze se nam obcas jakysi sen splni neznamena ze to bylo kvuli snu spise je to jen dojem ..neco jako deja vu…
Doplňuji:
jo a kdysy jsem cetl snar a myslim ze smrt ve snu znamena dlouhy zivot …

Další odpovědi
Drap

A otázka je jaká ?
Nevěř snům, vždy to tak nefunguje.

venkovan

Neboj. Sny jsou jen reakcí na to o čen přemýšlíme (i nevědomky) co prožíváme apod. někdy se i i splní a potom se z toho dělá, že sny hovoří o budoucnosti.
Například, mne se tuhle zdálo o pečené husičce s knedlíkem a zelím a dostal jsem jogurt.
Ale trochu váženěji – i když nepříjemněji. Většina doma chovaných zvířat („kamarádů“), jsou geneticky vybaveni na kratší život než má člověk. Takže jejich odchod do zvířecího nebe bychom se měli naučit brát na vědomí. A aby to bylo co nejpozději, je dobré se o zvíře přiměřeně starat (moc péče taky škodí). No a když se tak stane, je to i svým způsobem i jistý výchovný prvek pro mladé generace, protože se smrtí jako takovou se dnes setkáváme několika násobně méně než dříve, kdy skoro na každém dvoře se chovala drůbež, králíci a i prase. A až se tak jednou stane, nestyď se za slzy – přeci jenom jsou to zvířecí kamarádi.

A vynech ze svého slovníku „bojím se moc“. Určitě obavy máme, ale když takové slůvko budeš často používat, stane se součástí tvého chování.

david22

Nesmíš být tak pověrčivá.

redy

Kočka- vidět ji------ špatné znamení,faleš.
Kočka-vzteklá------čekej těžkosti,pomluvy.
Bílá,mourovatá----vyjasní se,ale měj se stále na pozoru.
Je to ze snáře Dagmar Kludské, ale kašli na sny.
Jinak je to obráceně mrtvá/vej dlouhej život :)))

LejdyTerr

Já jsem ve snu viděla umřet mého manžela a stále žije… Jsou to jen sny, kdy mozek odpočívá a splácá všechno dohromady, takže bych se fakt nebála a snáře si nechala na čtení místo pohádek…

honza19hk

já jich běžne dost vídám přejetých na silnicích a ještě žiju,tak proč se něčeho bát.

badisko

ahoj vim ze te to asi moc neuklidni jses jeste svist ..ale pokus se na smrt nedivat jako na konec nebo na zacatek neceho…je to jen stale se opakujici kolobeh ..at se snazime smrt interpretovat jakoli ..ona neni zla ani dobra ..jiste muze byl osvobuzici nebo milozrdna ale zla nee …jak porostes pochopis ze smrt je vsude kolem nas a nikomu se nevyhne …smrt ..niceni ..chaos ..zanik ..jsou podminkami pro vznik neceho noveho …mej na pamneti ze zadna energie ve vesmiru uplne nezmizi pouze se transformuje …tim chci rist ze az prijde cas tveho kocicaka …budes pronej truchlit to je pochopitelne ale ..zatim je stebou tak si uzivej kazdou chvili co jsi snim a dobre se onej starej at ma ten zivot precejen lepsi nez nektere kocky na ulici a podobne kdyz uz jsme si je domestikovali je to nase povinost …ty tve sny nemusi vubec jak jsem rekl znamenat ze umre spise bych relk ze to bude podvedome mozna se neceho bojis pisemky…co ja vim …proto ta micni mura …a neboj ..kazdy jednou umreme to se neda poprit a bylo by krajne nezdrave popirat smrt ikdyz v dnesni dobe kdy mame velke moznosti v medicine nato obcas zapominame ..ale stejne plati ze konec je nevyhnutelny ..tak zij a a moc oni nehloubej …odtoho aby jsme si ji pripominali mame svatek dusicky …