Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit strachu z praxe?

Dobrý den, potřebuji poradit, chodím na obor kuchařka-servírka a chodím na praxi do jedné školní jídelny a je tam vedoucí a z té mám hrozný strach.
Například v Út jsem nebyla na praxi, ale byla jsem na jedné akci v Bydžově a teď va St mám jít na praxi a nechci, ale zase se bojím, jestli mě tam někdo neviděl a co jim říct???:/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Řekneš ji, že jsi měla a máš střevní potíže a pošle tě domů i dnes, tedy pokud dodržuje hygienické předpisy.

Ta holčina má evidentně strach s vedoucí, ale ne s praxe, vždyť píše, že byla na nějaké akci a já předpokládám, že se týkala buď vaření, nebo obsluhy. Tak to v životě bývá, že někdo má z někoho strach. Já ji poradil, jak by se omluvila za včerejšek, ale neporadil, jak se má zachovat v budoucnosti. Mým názorem je, aby se svěřila rodičům, učitelům… z jakého důvodu má strach před vedoucí a řešit to!

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Jó, mandarinka, život není pampeliška. Někdy musíme dělat, i když se nám nechce, hlavně po přebděné noci. Právě dnes je dobrý čas na umírání, říkali Indiáni a šli do boje… Ne nejít na prax, právě naopak navzdory únavě, rudým očím, strachu z vedoucí, jdi s hlavou hrdě vztýčenou a dokaž, ne jim ale sama sobě, že i když se bojíš, nevzdáš se jenom tak svému osudu. Co říct ostatním „Trhněte si nohou! Jsem zde na praxi. Tak to dokážu upraxovat!“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdo se bojí, se.. v síni.
Já bych měl na Tvém místě spíš strach z učitele češtiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ale jdi…taká velká holka a bojí se…jinak to ale příště lépe nepodceňuj, praxe je důležitá a příprava do zaměstnání, tam se neomluvená absence posihuje jinak
dneska běžně hodinovou výpovědi, doba je zlá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Musíš si ujasnit, co vlastně chceš…

  1. být tuctová pinklica nebo ficka, roznášet v putyce krýgly a vymetat popelníky a mýt pozvracené záchody, mít malej plat a mizerný dýška (tedy být téměř bez peněz) semotamo být nezaměstnaná (tedy úplně bez peněz) – klidně se flákej dál a s tím strachem se smiř, je to ´lemplovská´ daň
  2. být v oboru dobrá a žádaná – v tom případě se snaž co nejvíc naučit a pochopit – a k tomu potřebuješ i tu praxi, takže se té vedoucí pokorně omluv a už za školu nechoď

___
Ad b) – kukni třeba na http://kamurka­.cz/?page_id=44 ať máš představu, co to je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Nějak bylo a nějak bude. tzn. to z ceho mas ted strach uz druhy den nebudes resit. Nejak to doladne.. Co se muze pri nejhorsim stat? Nic.. vubec nic

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

barbakan, pred doplnením to naozaj vyznelo ako nahovárenie na nekalú činnosť. Ešte že si to doplnil, hneď som si zlepšila mienku o tebe :)
Strach z nadriadeného je okrem šikanovania a výpovede to najhoršie, čo môže niekoho na pracovisku, tu v škole, na praxi, stretnúť. Pretože zo strachu urobí človek veci, ktoré by ináč nespravil..

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

quentos, zakroč. Dík! 🙂

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek