Avatar uživatele
izie999

Bojím se být sama sebou

Bojím se lidem ukazat jaka opravdu jsem.Myslím,že by mě takovou nepřijali.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Víš to, nebo si to myslíš?
Jakou máš jistotu, že tě nepřijmou?
Pokud tě nepřijmou, nemáš o co stát, přijmou tě jiní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

To si ale budete i sama sobě něco neustále nalhávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Máca 2

Je to hrozné už od mala své děti nutíme dělat co nám se zdá dobré a pak stále se podřitujeme ostatním abychom se stali podobními lidmi jako jsou oni.Málo lidí umí být sám sebou a někdy je odsuzován,jindy vyvyšován.NEVYBEREŠ SI, pokud chceš být sama sebou BUĎ!!!! Já ti budu držet palce,ať ti to vše vyjde a poznáš lidi,kteří jsou fajn a taky nic nehrají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

To bys ale musela říct,o co konkrétně jde.
Jaká jsi.Jestli máš nějakou vadu vzhledu,nebo v povaze atd.Jak chceš odpovědět,když nevíme,o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Odhoďte strach a zapamatujte si, že snažit se být taková, aby Vás lidé přijímali nebo dokonce obdivovaliás to bude frustrovat a znervózňovat. Buďte taková, jaká jste a jak to vyhovuje Vám. Ostatní, ať si o tom myslí, co chtějí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Bud taková jaká jsi ve skutečnosti,nedívej se na to co si lidi o tobě třeba říkají, je to jen tvůj život a to jen jeden měj se a hodně štěstí a zdraví.

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Každej jsme nějakej a všichni máme chyby.Klidně ty chyby ukaž,protože se časem stejně projevíš i když se budeš snažit je skrývat.Někdy musíme něco zahrát,atˇsi někdo říká třeba že ne,ale nejde to pořád a všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajushkaa

Tak se neboj,věř si. Když se budeš přetvařovat,tak to na tobě ostatní poznají a tím spíš tě nepřijmou. Když ale budeš sama sebou,budeš v pohodě a uvolněná tak to lidi kolem tebe ocení. S holkou co je v pohodě a není v křeči se chce každý kamarádit.Nikdo nejsme bez chyb.Držím ti palce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek