izie999

Bojím se být sama sebou

Bojím se lidem ukazat jaka opravdu jsem.Myslím,že by mě takovou nepřijali.

Nejlepší odpověď
ReHu

Víš to, nebo si to myslíš?
Jakou máš jistotu, že tě nepřijmou?
Pokud tě nepřijmou, nemáš o co stát, přijmou tě jiní.

Další odpovědi
ten který je

To si ale budete i sama sobě něco neustále nalhávat.

Máca 2

Je to hrozné už od mala své děti nutíme dělat co nám se zdá dobré a pak stále se podřitujeme ostatním abychom se stali podobními lidmi jako jsou oni.Málo lidí umí být sám sebou a někdy je odsuzován,jindy vyvyšován.NEVYBEREŠ SI, pokud chceš být sama sebou BUĎ!!!! Já ti budu držet palce,ať ti to vše vyjde a poznáš lidi,kteří jsou fajn a taky nic nehrají.

alexandra

To bys ale musela říct,o co konkrétně jde.
Jaká jsi.Jestli máš nějakou vadu vzhledu,nebo v povaze atd.Jak chceš odpovědět,když nevíme,o co jde.

Nuk nuk

Odhoďte strach a zapamatujte si, že snažit se být taková, aby Vás lidé přijímali nebo dokonce obdivovaliás to bude frustrovat a znervózňovat. Buďte taková, jaká jste a jak to vyhovuje Vám. Ostatní, ať si o tom myslí, co chtějí.

kočíčí

Bud taková jaká jsi ve skutečnosti,nedívej se na to co si lidi o tobě třeba říkají, je to jen tvůj život a to jen jeden měj se a hodně štěstí a zdraví.

Zdroj: kočičí

vecernice

Každej jsme nějakej a všichni máme chyby.Klidně ty chyby ukaž,protože se časem stejně projevíš i když se budeš snažit je skrývat.Někdy musíme něco zahrát,atˇsi někdo říká třeba že ne,ale nejde to pořád a všechno.

Pajushkaa

Tak se neboj,věř si. Když se budeš přetvařovat,tak to na tobě ostatní poznají a tím spíš tě nepřijmou. Když ale budeš sama sebou,budeš v pohodě a uvolněná tak to lidi kolem tebe ocení. S holkou co je v pohodě a není v křeči se chce každý kamarádit.Nikdo nejsme bez chyb.Držím ti palce