Rokio

Bojí se zločinci, že by po smrti mohli skončit v pekle?

Pokud ne, tak z čeho mají strach?

Nejlepší odpověď
annas

Pochybuji, že by takto přemýšleli.

Když se někdo rozhodne třeba krást, někomu ublížit atd., myslí jen na sebe, aby utekl, nebo se někam schoval.

Někteří zločinci se o sebe neumí postarat, takže ve vězení je jim dobře, Chybí jim jen vnější svoboda.

Jiní zločinci mohou mít peklo přímo na zemi, třeba i ve vězení. Toto peklo je často mnohem horší než peklo ,pod zemí, které je někde ukryté z šípkovým keřem.

Další odpovědi
Lgee

Z vězení.

hapiky

Už jen z logiky věci, zločinci nevěří na nebe a peklo, jinak by se tak nechovali (pokud nejsou nějakým způsobem postižení či méně chápaví).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

„A bude jim do nekonečna spalována kůže, aby mohly být "obdarováni“ novou, která jim znovu bude spálená, a bude to věčnost, až dokuď allah nerozhodne jelikož je milující a všemohoucí o opuštení hříchu", to se však bude týkat jen těch co se provinily nejmenšími proviněními, ostatní budou trpět nekonečně dlouho bez jakékoliv naděje na ukončení utrpení.

Rokio

annas: S tím nesouhlasím. Křesťanské peklo je mnohonásobně horší než to největší utrpení na zemi.

hapiky

Rokio: Máš nějaký zdroj na téma utrpení v křesťanském pe­kle?