aliendrone

BOJÍ se Kepler upírů?

Nebo jde jen o prevenci před návštěvou Její Excelence led? JAK vysvětlíte toto:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-cesnek-zamrazit
a toto:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-cesnek-uchovavat-v-mrazaku
nebo toto:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-majoranka-a-cesnek-pestovat-v-lodzii ?
Dokonce i v odpovědích na otázky s tím prudí > https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ke-kterym-rostlinam-ci-stromum-nebo-kerum-je-vhodne-pridat-pisek a to je jen zlomek, myslím! ;) :D :D

Neví, že upíři (mužského pohlaví) neexistují a na Tupíry česnek nefunguje? A JAK to proboha dělá s babuchen, když 9 z 10 vůně česneku SMRDÍ? Máte nějakou teorii? ;) :D :D

Nejlepší odpověď
Kepler

S upírama ani babama to nemá nic společného. Hodlám z česneku izolovat těkavé látky na bázi sulfidů, které mají na svědomí jeho charakteristickou vůni. Druhá fáze bude směřovat k vývoji silné lihoviny, vedle které bude absinth působit jako nedomrlý bratránek. Po přípravě Huhu koktejlu z této lihoviny bude i aliendrone, jinak téměř nesmrtelná a odolná potvora, ukusovat housle.

Další odpovědi
marci1

Co by se bál? Chce dlouho žít a ještě si něco užít. Pobyt v lázních ho „nakopnul“ a teď je jak z divokých vajec. 🙂
Znáš ten hádanku: „Jaký je rozdíl mezi česnekem, viagrou a kreténem?“ Česnek prodlužuje život, viagra prodlužuje milování, kretén prodlužuje porady! 🙂
Já zalévám i orchideje vodou s česnekem a to bys viděl, jak kvetou! Jak šílené.:-))

led

Vidno, že vážený vesmírny cestovateľ aliendrone, nepochopil Keplerovu predvidavosť účinkov medicíny na ktorú ešte vedátori neprišli. Užívanie anticoviduces­nakusu, čo znamená užívania cesnaku v jeho pôvodnej podobe bez tepelnej úpravy od praktickej ozdoby, inhalovanie jeho odstrašujúcich pachových účinkov a nesmieme zabudnúť ani na vnútorné užívanie v surovom stave. Nie že ho budete tepelne spracovávať. Muž natretý cesnakom že smrdí? Prirodzene, že votrelcom smrdí a tak to má byť. Ľudia ako maestro Kepler, ktorí poznajú blahodárne účinky cesnaku a my rozprávkové bosorky a čarodejnice sa cesnaku a jeho liečivých účinkov nevzdáme. Vďaka nemu ani muchy na nás…

paul1

Česnek to je výborná věc. Máme ho jen tak v krabici v suchu, pokud je nějaká nadúroda, tak ho pomeleme (včetně vršků u paličáku – i se slupkama) a namíchaný se solí odložíme v zavařovačce do lednice a tam vydrží až do nové úrody. Jinak je také výborný v tento čas jako odpuzovač – stačí ho ve větším množství komzumovat a máte zaručený odstup minimálně na 2 m ve frontách u pokladny

aliendrone

Kepler>>> Jsi SADISTA! Něco málo o alchymii vím a tudíž znám účinky dihydrogen SULFIDU! Tak takhle ty?! ;) :D :D

(Pro ty co při chemii chrápali – H2S [sulfan, čili sirovodík] je jedovatější než HCN [kyanovodík] a PARÁDNĚ SMRDÍ! Až tak, že by jeden možná dřív xmrti usmrděl dřív, než zašel na jeho toxicitu! Takovou brutální strašlivou smrt nenaděluji ani já sám těm nehorším nepřátelům. A pak kdo je tady BESTIE! ;) :D)

Tak PROTO potřebuješ aliendrona – jako pokusného králíčka, který jako správný naivní trouba ten tvůj dryák vyzkouší! SMOL PACHOL! Aliendrone smrádek připomínající hnilobný organický rozklad NESNÁŠÍ (na rozdíl od syntetiky, nitra, benzínu apod.), takže zdrhnu dřív, než stačíš odšpuntovat! CHA!!! ;) :D :D

Kepler

Já to tušil, že jdu správným směrem. Česnekáři všech zemí, spojte se!
S česnekem na věčné časy a nikdy jinak!

aliendrone

No CO JE srabíci, zapomněli jste psát? Chápu babuchen (jejich strach z MEGADALEKOHLEDU), ale že dělají mrtvého brouka i ti, co můžou čůrat ve stoje… Nebo opravdu NEMŮŽETE?!? ;) :D :D

Edison

Do intergalaktického zápolení se fak pouštět nehodlám. Zatímco jeden by mě chtěl dematerializovat paprskometem, druhý rozpustit v lihu…

aliendrone

Edison>>> Hele, nedělej vofuky! Chápu ten paprskomet, ale utopit se v lihu (nejlépe ve formě šampíčka) je sen spousty chlapů (venkoncem i mnoha babuchen)! ;) :D :D

Edison

Ne, že bych se nenakládal zevnitř, ale představu o slastný smrti mám teda docela jinou.