bujak

bodovy sistem

dobry den prosim vas mam dotaz ohledne bodoveho sistemu.dostal jsem zakaz cinosti na sest mesicu ten jsem porusil za to mi byl ulozen zakaz cinosti na jeden rok ale pote mi prisel papir ze jsem nasbiral 12 bodu a dostal jsem zakaz cinosti na jeden rok souhrne a bez naroku na polobvicni trest proto se ptam jestly se na me vztahuje novela zakona nebo amnestie dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Novela trestního zákona nemá nic společného s bodovým systémem. Jelikož body udělované za přestupky v dopravě jsou krátkou dobu, mohu tvrdit, že ani nikdy nebyly amnestovány a troufám si říct, že nikdy ani nebudou.
Pokud jste nasbíral 12 bodů, máte smůlu.

Další odpovědi
standa

Potvrzuji předchozí odpověď a pro ´jistotu´ přidávám odkaz na odpověď na obdobou otázku – viz zdroj níže…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dosazeni-12-bodu