petr77

Bode doopravdy konec světa?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat

443 výsledků

Další odpovědi
Drap

Na sto procent bude. Ovšem neví se kdy. Možná zítra možná za několik milionů let.

anonym

Navzdory početnému odkazu od annas, tu ještě ani jednou nepadla jednoduchá čísla:
Během historie bylo celkem 48 předpovědí konce světa. O tom, jak všechny dopadly, svědčí výmluvná skutečnost, že se tu stále mnozí mohou zabývat primitivistickými fantasmagoriemi.

terry

Neptej se na blbosti a podívej se na starší otázky!!!

Nikkol

Ano, někdy ano..

Mapel

Vše má svůj konec.

venkovan

Konec světa je myslím někde v Portugalsku. Tedy byl tam po staeltí a zřejmě ho tam s ohkedem na tradice budou ukazovat.

Larissa

Letos určitě ne, neboj se… Navíc, letošní „konec světa“ by měla zavinit příroda. A myslím si ale, ža lidstvo se zničí dřív samo… ;)

SpiderRoy

mohl by být coo nejdřív

escibe

Já myslím že ano, nechme se překvapit. Vše tomu zatím nahrává, krize atd..

anonym

ad annas, malá korekce, počet zobrazených výsledků není 443, ale pouze 440, jenže od něj musíš odečíst i tento, tzn., že předchozích je přesně 439.

annas

Dr.Axl, kaju se, brala jsem celkový počet odpovědí, neuvědomila jsem si, že jsou do nich započítány i stávající.