jirik11

BMW 1, konec prodeje? Nevíte někdo jestli BMW přestalo vyrábět jedničkovou řadu?

Zdravím,
plánuji si koupit nějaký pěkný hatchback a nejvíce se mi zatím líbí BMW řady 1.
Auto chci koupit nové, nikoliv ojeté a když jsem si chtěl dneska na jejich stránkách spočítat kolik mi to všechno bude stát, nenašel jsem vůbec řadu 1. :(
Nevíte někdo jestli BMW přestalo vyrábět jedničkovou řadu?
Doplňuji:
Nevíte někdo jestli BMW přestalo vyrábět jedničkovou řadu?

Odpovědi
fenomen

Jestli se nepletu, tak BMW v Ženevě představilo faceliftovanou jedničkovou řadu. :) Takže bych se konce prodeje nebál. ;)