IQ tykve

Blýská se na lepší časy ?

Co říkáte na zásah policie na Úřadu vlády ?!

Nejlepší odpověď
anonym

.
Zaručeně první vtip o politickém zatýkání: Všichni byli obviněni z korupce, jen Jana Nagyová z domácího násilí…
Doplňuji:
Pro ty kdo nepochopili: Jana Nygyová měla (má) s Petrem Nečasem poněkud nadstandardní vztahy.

Další odpovědi
fcoop

Nevím,jestli se blýská,ale jedno je jisté.Povodně už nejsou hit.
Teď se bude žít,mediálně,mys­lím, touto kasou.
Obligátní experti na cokoliv budou pronášet různá různa,tak jako vždy.
Budou se „zaujímat stanoviska“ – jako vždy.

Někdo bude šokován,někdo to už dávno tušil – jako vždy.........atd.

Ti největší gauneři jsou stejně už dávno na plážích.

Mimochodem – jak to v reálu vypadá? „Lepší časy“?
Doplňuji:
I když „kasa“ není vlastně špatný termín – KAUZA bude lepší.
Teď,zrovna teď blábolí v TV Bárta – a teď tohoto českého Napoleona vystřídal Paroubek.
To si to jdu užít.

www

Ano. Jenže když se blýská na lepší časy, bouřka z těch blesků nebude. Stejně tak jako z toho vyšetřování 😁
Vlk se nažere a koza zůstane celá. Také pořekadlo 😉

mosoj

Co jsme si to tenkrát zvolili !! Blíží se konec volebního období tak se musí ještě něco uždíbnout !
Doplňuji:
Podstatné je, že jsme si je tam zvolili !

anonym

Tak o tom bych pochyboval.Zase to vyšumí do ztracena, hlavně, že je humbuk, že policie něco dělá.
Proč do dneška není rozkryté všechno kolem Rátha?Potřebovali obětního beránka, protože soc.dem.začala nabírat velké preference, tak to na něj nastražili.
Proč není Parkanová ve vězení, proč není Vondra ve vězení?Zkrátka dělá se jen to, co se hodí modrým ptákům do krámu.

pl4toon

Jak si můžeme něco myslet, když nic nevíme? Čekáme co z toho vyleze.