Bluetooth v počítači

Jak poznám,že mám na svém počítači bluetooth?Dostala jsem mobil,ve kterém to je a nejdou mi stáhnout písničky do mobilu.Jelikož telefon nemá datový kabel,usb,tak mi poradili bluetooth,ale nevím,jak na to.V pc mám Windows XP.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to normální stolní počítač tak tam bluetooth nebude. to si musíš dokoupit takové malé USBčko s tím bluettothem a poté spárovat s telefonem.
Pokud máš notebook, tak je možné, že bluetooth v něm je, ale nemusí být.
V tom případě doporučuji systémové nástroje-správce zařízení a zde vyhledat zda tam to bluetooth je.

Další odpovědi
ReHu

Miroslavst asi myslel toto, Taky jsem už o tom uvažovala.

http://www.ok­computers.cz/Se­arch.asp?EXPS=Blu­etooth+adapter&Ca­tId=0&SearchTy­pe=name