Miroslavst

Bluetooth v mobilu zapnuté nebo vypnuté?

Pokud nechám bluetooth v mobilu zapnutý, dochází k vybíjení baterie nebo ne?
Nebo mám raději před každým stahováním BT zapnout a pak vypnout?
Děkuji

Nejlepší odpověď
BEAES

VZPÍNAT…někteří machři si klidně můžou volat na tvůj účet, když to máš neustále zapnuté.

Další odpovědi
Ella

Rozhodně vypnout a zapínat jen při používání. Baterku to vybíjí docela podstatně, i když se to nemusí zdát. Taky byste mohl dopadnout jako já, když se mi mobil znenadání vybil v tu nejnejhodnější chvíli, kvůli tomu, že jsem zapomněla vypnout Modrý Zub =/ prostě jsem ho nabila doplna a nosila sebou, kontrolovala akorát tak čas, jednou zavovala a za dva dny jsem ho nutně potřebovala a uprostřed hovoru mi normálně chcípl. A nebylo to vadnou baterkou, která mi při nepoužívání vydrží plně nabitá i týden…

hanulka11

já ho zapínám před stahováním, nevím zda to má vliv na baterku.

mojitek

na baterku to nejaky vliv ma,(stejnetak hlasitost např.)ale nenechaval bych to stale zapnuty z duvodu ze se muzou i jini lide na Vas napojit..