NeřeknuCZ

Jak nainstalovat Bluetooth do počítače??

Ahoj, při instalaci bluetooth do počítače se mi objevila chyba. Něco ve stylu "zapněte bluetooth na svém zařízení … problém je, že ho tam chci nainstalovat. Přikládám screen a budu rád za jakoukoli pomoc.

http://screen­shot.cz/VSGOK/
Doplňuji:
Jde o notebook značky Asus. Je starý 5 let :D A s tím HW jak jsi to myslel ?

Odpovědi
anonym

A máš ten HW připojený? – o jaký jde počítač?
Doplňuji:
Aha – notes (přesný typ je tajemstvím?).
😉
Takže se koukni, jestli nemá mechanicky zapínané bezdrátové připojení (BT a wifi) – a případně je zapni…
___
S „HW“ jsem to myslel tak, jestli máš to BT zařízení zapnuté (v případě notesu) a nebo i připojené (BT lze připojit i do běžných PC).

Hamon

mowla se ptal na model, Asus jich vyrabi desitky a kazdy je jiny.
Nektere modely maji na boku „soupaci“ prepinac, kterym se BT vypina a zapina. A take je mozne, ze je BT pripojeny napr. v portu USB.

NeřeknuCZ

Myslím, že typ je X5DAD. Mechanicky zapínané bezdrátové připojení jsem našel jen wifi. S tím „HW“ nevím, jak to mám zapnout, protože jsem nikde nenašel jak.

Dochy

nevím jak je to u tohoto NB, mně se u HP jedním tlačítkem zapíná-vypíná bezdrátový modul, který obsahuje WIFI i BT. Pak (pokud je modul zapnut) v aplikaci mohu zapínat-vypínat jednotlivé unkce zvlášť. Takže mohu mít zapnutý BT a vypnutý WIFI, ale ten spínač musí být sepnutý.