amigo

BLUE SCREEN !!!

Po zapnutí NTB mi naskočila MODRÁ obrazovka, hlásící nějakou chybu (anglicky). Po přihlášení mi vyskočilo windowsácké okno „Systém Windows byl po neočekávaném vypnutí obnoven“ a chyba
"Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0­.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 9088
BCP1: FFFFF88005B70880
BCP2: FFFFF88005B70884
BCP3: FFFFF88005B70890
BCP4: FFFFF88005B70894
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Mi­nidump\022912–31356–01.dmp
C:\Users\AMIGO\Ap­pData\Local\Tem­p\WER-349691–0.sysdata.xml

CO TO ZNAMENÁ??? Někde jsem četl, že MODRÁ OBRAZOVKA nevěstí nic dobrého! Co bude dál, máte s tím někdo zkušenosti?
Díky za rady.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já bych očekával více informací – jde systém nastartovat a tak zvaná „modrá smrt“ se objevila jednou a víckrát ne, anebo se to objevuje po každém zapnutí?

odpověď s uvízlými daty v kabelu mne pobavila, avšak nic takového možné není.

můžes se pokusit nastartovat systém v nouzovém režimu (v okamžiku před bootováním systému stisknout klávesu F8) a pokusit se pomoci nástroje „obnovení systému“ (pokud nabízí nějaké body obnovy) zkusit systém obnovit …

problém můžou dělat komponenty – prachem zanesený vnitřek = nedostatečné chlazení = procesor nesprávně pracuje

nebo zkusit vyměnit paměť ram za jinou

pak snad pomůže zálohovat data a přeinstalovat systém

Další odpovědi
ixpektix

Jaký máš OS ?
Buď to bude nějaký vir, nebo jsi ten PC „vytrhnul“ ze zásuvky („uvízly tam nějaké data v kabelu [Když máš zaplý PC v kabelu ti běži I a 0]tak se tam ty data zasekly"uvízly“)
Malá pravděpodobnost 🙂

player242

Uvíznutí dat ve zdrojovém kabelu! ROFL:D:D:D

amigo

to Lukaš Zmizík: dnes se to stalo poprvé, systém se v pohodě spustil. To s tím zaprášením budeš mít asi pravdu 🙂

amigo

OS W 7,
právě, že NTB byl připojen k el. síti přes noc(než jsem usnul, vypnul jsem ho – žádný problém nebyl)