boyrichy248

Blokování stránek pomocí jednoho slova?

Dobrý den všem. Mám obrovský problém: všechny možné internetové stránky mi jdou načíst, ale kamkoliv dám slovo „farmerama“, nikdy se mi daná stránka nenačte! :(

Např. (příklady nenačtených stránek):
www.farmerama.cz
www.hra-farmerama.blog.cz
www.facebook.com/far­merama
cs.board.bigpo­int.com/farme­rama
a další podobné

Jak jste si všimli, kdyby byla chyba na straně hry, nešla by načíst jen stránka hry (popř. i fórum)! Ale nejdou načíst ani blogy o farmeramě, facebookové stránky o farměramě, ba i youtubeová videa, jejichž název obsahuje slovo „farmerama“ nejdou spustit! :( Neexistuje nějaké možné blokování stránek s jakýmkoli tématem farmeramy? Nebo prostě farmerama ukončila svou funkci i se všemi stránkami s ní spojenými? C: Máte podobné problémy? Fakt nevím, čím to je. :/ Děkuji za odpovědi! :)
Doplňuji:
Jsem připojen přes wi-fi. :) Blokace je možná. :)Ale na druhou stranu to nejde ze 2 počítačů, které máme doma. Jsou připojené na stejné wi-fi. :) Že by to blokoval sám router? Taky mě to napadlo. :/

Nejlepší odpověď
anonym

Jak jsi připojený??
Zřejmě máš ´někde´ (firewall, router…) nastavené omezení url na základě klíčového slova „farmerama“ – mně jdou otevřít všechny ty adresy bez problému.
Doplňuji:
Jo – je možné to blokovat na routeru.
Stejnětak je ale možné nastavit dva počítače (resp. win firewall) stejně .
Nemá ten, kdo router/PC konfiguruje, pocit, že si moc ´hraješ´??
😉
___
Obejít to není těžké – ale vzhledem k tomu, že blok má mít (zřejmě) výchovný účinek, neporadím ti jak – studuj…

Další odpovědi
briketka10

já to nyní zkusila a načíst mi to jde
i přihlásit a poslali mi uvítací e-mail,
ale již hraji dvě hry, tak tuto opustím :)
Doplňuji:
mám taky Wifi přes kabel..

ke4n

tipuji někoho z rodiny

briketka10

na stejnou Wifi by bylo možné mít napojené 2 PC, ale
s jinými IP adresami, které ti dá tvůj správce, jako to
udělal mé sestře mají taky 1 Wifi a dva noťase..