kruttor

Blokování internetu duševně nemocným

Představte si těžce duševně nemocné individum, které nemá nic jiného na práci než celý dny provokovat a obtěžovat ostatní uživatele internetu.

Jaký máte názor na omezení přístupu k internetu takovým narušeným jedincům?
Doplňuji:
A uvědomte si, že někde admini nepracují jak mají. Příp. narušení jedinci mokou používat anonymní IP adresy.

Nejlepší odpověď
beer

Neomezovat!!
Od toho jsou v převážné míře moderátoři (admini), kteří se o nevhodné příspěvky postarají.
Doplňuji:
V případě, že admin nepracuje jak má, je nejvhodnější kontaktovat provozovatele webu (stránek). Nevidím v tom žádnou přílišnou složitost. Určovat kdo smí a kdo nesmí na net by bylo mnohom složitější a navíc proti všem jeho principům.

Další odpovědi
Lucijej

A jak by se to rozlišovalo, kdo pošuk jenom trchu a kdo už přesvint? Na internetu se spousta lidí projevují jako maniaci a při tom v reálu se tváří jako spořádání lidé…

zjentek

jde o to, jestli má tvé „těžce duševně nemocné individuum s dvěma u“ na to papír. Pokud takový papír nemá, tak pak je to jen „obyčejný člověk“, kterého názor jsi konkrétně ty neunesl. A když neunesu já názor tvůj, měli by ti omezit internet? Co myslíš? Nehledě na to, že prej na každou hru jsou třeba dva .)

Drap

A kdo by určoval komu se to omezí a komu ne ? Chtěl bys vytvářet další prostředí pro korupci ?. Pokud tě to někde obtěžuje, tak tam zkrátka nechoď

jpau

Mě spíš pálí to, že je člověk co nemá nic na práci a žije z toho, co platí (převážně formou daní) ostatní.

Jinak podle mě stačí tyto jedince katalogizovat např. prostřednictvím exotopedia.or­g apod.

anonym

mnohým sa práve tento požiadavok môže zdať nenormálny (čím netvrdím, že to tak je).

Proste, čo človek, to iná duša.
Aj tu sú ľudia, ktorí sú blbí, blbší, a ktorým nieto pomoci, a to nielen rozumovo.
S tým sa nedá nič robiť, svet je už taký.