Avatar uživatele
kruttor

Blokování internetu duševně nemocným

Představte si těžce duševně nemocné individum, které nemá nic jiného na práci než celý dny provokovat a obtěžovat ostatní uživatele internetu.

Jaký máte názor na omezení přístupu k internetu takovým narušeným jedincům?
Doplňuji:
A uvědomte si, že někde admini nepracují jak mají. Příp. narušení jedinci mokou používat anonymní IP adresy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Neomezovat!!
Od toho jsou v převážné míře moderátoři (admini), kteří se o nevhodné příspěvky postarají.
Doplňuji:
V případě, že admin nepracuje jak má, je nejvhodnější kontaktovat provozovatele webu (stránek). Nevidím v tom žádnou přílišnou složitost. Určovat kdo smí a kdo nesmí na net by bylo mnohom složitější a navíc proti všem jeho principům.

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

A jak by se to rozlišovalo, kdo pošuk jenom trchu a kdo už přesvint? Na internetu se spousta lidí projevují jako maniaci a při tom v reálu se tváří jako spořádání lidé…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

jde o to, jestli má tvé „těžce duševně nemocné individuum s dvěma u“ na to papír. Pokud takový papír nemá, tak pak je to jen „obyčejný člověk“, kterého názor jsi konkrétně ty neunesl. A když neunesu já názor tvůj, měli by ti omezit internet? Co myslíš? Nehledě na to, že prej na každou hru jsou třeba dva .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

A kdo by určoval komu se to omezí a komu ne ? Chtěl bys vytvářet další prostředí pro korupci ?. Pokud tě to někde obtěžuje, tak tam zkrátka nechoď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Mě spíš pálí to, že je člověk co nemá nic na práci a žije z toho, co platí (převážně formou daní) ostatní.

Jinak podle mě stačí tyto jedince katalogizovat např. prostřednictvím exotopedia.or­g apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mnohým sa práve tento požiadavok môže zdať nenormálny (čím netvrdím, že to tak je).

Proste, čo človek, to iná duša.
Aj tu sú ľudia, ktorí sú blbí, blbší, a ktorým nieto pomoci, a to nielen rozumovo.
S tým sa nedá nič robiť, svet je už taký.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek