Daniela179

Blokace vkládání inzerátu na inzertní stránky (blacklist)

Bohužel nemůžu vkládat na jisté inzertní stránky inzeráty a to z důvodu porušení pravidel (nic hrozného,časté obnovování inzerátů).Ani nevím zda-li je to už napořád nebo jen dočasně.Po kontaktování správce inzertních stránek a prosby zda by mě neodblokovali mi ani neodpověděli…
Zkoušela jsem už i změnu IP přes proxy server, ale nepomohlo :( .
Také jsem zkusila vystavit inzerát z jiného tel. a emailu a po odeslání inzerátu se mi zobrazí " Inzerát vložen Chyba vložení – 27114118".
Přijde dokonce email,že inzerát byl vložen a jak si ho můžu topovat…přitom inzerát vložen nebyl. Nechci se už ptát správce a příliš na sebe upozorňovat…
Rady typu až jdu vystavovat inzeráty jinam ani prosím nepište,děkuji.

Odpovědi
anonym

Že by měl v tom prsty Dr.Axl ?!