Lenča59

Blog.cz-pro zkušené nebo kdo má účet a web stránku

vytvořila jsem si na blog.cz stránku a chci se zeptat, jestli se tam může např. kamarádka na té mé stránce zaregistrovat a když bude přihlášená, tak její komentáře než se odešlou budou mít jméno (to s jakým se zaregistrovala)­..doufám že to chápete, zkrátka registrace pro fanoušky =D

Prosím stručný a chápavý popis :D Děkuji

Odpovědi
anonym

registrovat se tam nejde.. maximálně se může přihlásit k odběru novinek z daného blogu.. nebo registrací je právě vytvoření blogu. pokud si kamarádka vytvoří také blog, bude moci komentovat i pod jménem které dala svému blogu.. ale komentovat může i bez vlastnění blogu, jen do kolonky jména napíše, jaké jméno chce