Kepler

Blíží s nám den slunovratu a ještě předtím Den otců. Co budete slavit víc a proč?

Že to ale trvalo, než pro muže zavedli ekvivalent MDŽ a Dne matek, co?

https://pixaba­y.com/cs/photos/ba­by-stopy-baby-nohy-deset-mal%C3%A9-1595389/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mno, mně ani jedno nepřipadá jako nějaký seriózní důvod k oslavě. Pokud mám chuť pařit, tak důvod nepotřebuji, popřípadě si ho promptně vymyslím. (např. „poslední středa v týdnu“ apod.) ;) .)

Den otců/mužů či jiné moderní zrovnoprávňující unisex aktivistické kraviny mi přijdou chlapa nedůstojné. MDŽ beru, je to právě ta oslava ROZDÍLNOSTI, ženy to potřebují – podobně jako dostávat kytky aj. reálně zbytečné a nesmyslné věci. Jestli se ale chlap nechá oslavovat jen za to, že „je chlap“, tak to NENÍ chlap, ale hnusná buzna. Můj názor. :)

Další odpovědi
Drap

Pokud bych si měl vybrat tak slunovrat. Svátek otců neni pro mne žádným svátkem

nyjono

Nebudu slavit to ani ono. Ale asi si udělám dnes a zítra volno 🙂

Kepler

alien: jistě, kdekdo může slavit kdykoliv a cokoliv. Zvláště chlap. No ale že to je už oficiálně, mě docela potěšilo. Že to není na principu „stačí kapka a už to capká“ nebo odpověď na otázku „kolik máte dětí?“ – Já nevím, ale manželka ví o dvou.

Kepler

Nebo pár minut rozkoše a 20 let neštěstí.

led

Tomu sa kedysi hovorilo „splácanie kanónu“
„Vieš miláčik… na vojne sa nám stratil kanón, teraz ho musíme splácať“